O nas

Biżuteka.pl to portal dla osób, które cenią oryginalną, wykonywaną  ręcznie biżuterię.

Firma istnieje od 2015 r.  W roku 2016 znak Biżuteka został objęty ochroną i uruchomiłam II odsłonę sklepu, aby jeszcze łatwiej i bezpieczniej mogli Państwo dokonywać zakupów.

Wszystkie wyroby wykonane są w 100% ze srebra, wysyłane w opakowaniu prezentowym, a Państwa bezpieczne zakupy zapewnia PayU i PayPal. Wyroby będzie można także przymierzać podczas ekspozycji, o których będę informowała na www.facebook.com/bizuteka a w przyszłości w salonach partnerskich w wielu miastach w Polsce i za granicą. 

Biżuteka to pomysł który powstał po latach od momentu, kiedy po raz pierwszy zajęłam się wytwarzaniem biżuterii. Pierwsze kolczyki spodobały się moim znajomym i w ten sposób moje wyroby zaczęły zdobywać coraz więcej zwolenniczek. 

Każdy wyrób oferowany w sklepie został przeze mnie ręcznie wykonany.

Inspiracją jest dla mnie łączenie rzadko występujących kamieni lub minerałów ze srebrem. Tworzę w ten sposób kompozycje, które nim zobaczą światło dzienne, często przechodzą etap zmian i innowacji, nim pojawią się w ofercie. 

Dostępność niektórych materiałów jest ograniczona na rynku, czasem niektóre z nich pojawiają się tylko raz, stąd wykonywana przeze mnie biżuteria ma wyjątkowy charakter i wytwarzana jest w ograniczonych ilościach. Daje to jej miłośniczkom dodatkowe poczucie wyjątkowości. 

Kolejną zaletą jest jakość oferowanych przeze mnie wyrobów. Wykonana ze srebra biżuteria nie niszczy się, poddana zabiegom kosmetycznym będzie latami wyglądała jak nowa. 

Zapraszam do sklepu i do kontaktu.

Magda Sokołowska

Właścicielka marki Biżuteka i Projektantka